Battlefield 5'in yeni görüntüleri yayınlandı! - TeknoKuzgun

Battlefield 5'in yeni görüntüleri yayınlandı!

NVIDIA, GeForce GTX,’in Battlefield 5'in PC platformu olarak duyurulmasının sonrasında iyi bir PC tecrübesini meydana getirmek amacıyla DICE ile beraber çalışmaya devam ediyor. GeForce GTX 1080 Ti GPU ile kaydedilen yeni Battlefield 5 PC oyun videosu, NVIDIA doğrulusunda yayınlandı.

Oyunun hayranları, EA Play'den çıkan haberlerin bir parçası kalitesi taşıyan videoda, GeForce GTX destekli PC'lerdeki en son EA yeniliklerini görme talihi buluyor.

NVIDIA, oyunun PC platformu olarak Battlefield 5 ekibinin PC tecrübesini yaratmasına yardımcı oluyor. NVIDIA mühendisleri, GeForce oyun platformunun iyi yönlerini PC oyuncularına taşımak amacıyla DICE'daki Battlefield 5 geliştiricileriyle beraber çalışıyor. Bu işbirliği, Battlefield 5 amacıyla GeForce Experience'ın Game Ready sürücülerini, optimize edilmiş oyun ayarlarını ve NVIDIA platformunun başka özelliklerini sunacağı manasına geliyor. NVIDIA, en yeni teknolojilerin entegrasyonunu sağlamak, performans amacıyla lüzumlu optimizasyonları yapmak amacıyla çalışıyor.

Dünyadaki en tanınmış FPS serilerinden biri olan Battlefield’ın, konsol ve PC'deki ekosisteminde bugüne kadar 54 milyondan çok oyuncu yer aldı. Battlefield 5, 19 Ekim'de 2. Dünya Savaşı'nı tekrardan oyuncularla buluşturacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar