Battlefield V ücretsiz oldu! - TeknoKuzgun

Battlefield V ücretsiz oldu!

Oyun sektörünün en köklü serilerinden biri olan Battlefield’ın son oyunu geçen sene 20 Kasım’da raflardaki hususmunu almıştı. 2. Dünya Savaşı’nı husus edinen yapım, dinamikleri, atmosferi ve oynanışı ile oyun severlerin beğenisini kazanmıştı.
EA’nin PC’de yer alan Origin Access Premier servisine aboneliği bulunanlar 20 Kasım itibariyle Battlefield V’e erişim hakkı kazanmışlardı. Geçtiğimiz gün itibariyle, EA’nin başka ücretli servislerine abone olanlar da bundan sonra Battlefield 5’i bedava olarak oynayabilecekler.
Electronic Arts’tan oluşturulan kısa bildirimde Xbox One’da yer alan EA Access ve PC’de yer alan Origin Access Basic kütüphanesine Battlefield 5’in eklendiği belirtildi.

Yani an itibariyle EA Access ve Origin Access Basic aboneleri de Battlefield serisinin son oyununu sınırsız bir şekilde oynayabilecekler.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Xbox One üzerindeki EA Access aboneliği aylık 12TL, senelik ise 65TL’den kullanıma sunuluyor.

PS oyuncuları ise Origin Access Basic aboneliğini aylık 4 euro, senelik ise 25 euro karşılığında başlatabiliyorlar. Origin Access Premier aboneliğinin ücreti ise aylık 15 euro, senelik ise 100 euro.
Electronic Arts doğrulusunda kısa vakit evvelce oluşturulan bildirimde, EA Access’in Temmuz itibariyle PS4 amacıyla de geleceği belirtilmişti.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar