Beklenen Battlefield 5 haritaları tanıtıldı - TeknoKuzgun

Beklenen Battlefield 5 haritaları tanıtıldı

E3 2019, EA amacıyla büyük fazlalıkla oyuncuları heyecanlandıracak şekilde gelişiyor. Dördüncü bölümü 27 Haziran’da yayınlanacak olan Battlefield 5 haritası amacıyla detaylar şuandan tanıtıldı. Dört yeni harita geliyor.

Battlefield 5 Marita haritası Yunanistan’da geçecek

Electronic Arts’ın kült oyun serisinden olan Battlefield’ın son oyunu Battlefield 5, 27 Haziran’da Al Sundan isimli yeni haritalar ile birlikte Bölüm 4: Defying the Odds hikayesine kavuşacak. Oyuncuların uzun vakittir merakla beklediği haritalar ile alakalı de ilerlemeler var. Marita haritası Temmuz ayında oyuna eklenecek.İlk olarak devasa Kuzey Afrika Çölü’nde geride bıraktığımız tek oyunculu Under No Flag haritasından esinlenilerek oluşturulan Chapter 4: Al Sundan haritası sunulacak.


Chapter 3: Trial by Fire amacıyladeki Mercury haritası ve Battle of Greece çıktıktan sonra The Marita haritası ise Temmuz’da gelecek.

Marita haritası, bizi İtalya ve Almanya’nın 1941’de Yunanistan’ı işgal ettiği savaşa götürecek. Harita dar sokaklarda geçtiği amacıyla oyuncular piyade rütbesi ile oynayacaklar. Bu harita amacıyla tank ve uçakların olmayacağı da söyleniyor.

Chapter 4, bütün Battlefield 5 oyuncularına bedava olacak ve EA’in birkaç gün evvelce sunmuş olduğu birtakım başka haritaları da içerecek . EA, aktivite esnasında Chapter 4’ü duyururken Pasifik Savaşı’nı anlatacak olan Chapter 5’i de tanıttı. Bu bölümle birlikte efsane silah M1 Garand‘ın oyuna ekleneceğinin garantisini de verdi. Chapter 5, Eylül ayında oyuna eklenecek. Operation Underground haritası da bu tarihte yayınlanacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar