E3’ün Bombası Geldi: Konami, eFootball PES 2020’nin Fragmanını Yayınladı - TeknoKuzgun

E3’ün Bombası Geldi: Konami, eFootball PES 2020’nin Fragmanını Yayınladı


E3’ün Bombası Geldi: Konami, eFootball PES 2020’nin Fragmanını Yayınladı

Konami, PES serisinin yeni oyunu eFootball PES 2020’yi E3’te duyurdu. 10 Eylül'de satışa çıkacak yeni oyun, isimden de anlaşılabileceği e-spor üstüne yoğunlaşacak. Konami’nin dediğine göre PES 2020’de sahada oluşturulan her hareketin doğruluğu ve tutarlılığını sağlamak adına ekspertizlere danışılmış.

En göze çarpan çalışmalardan biri de geliştirici ekibin Andrés Iniesta ile beraber onun sahadaki boşlukları görüp oyunu çalımlarla ve paslarla ilerletmesini gerçekleştiren becerisini oyuna daha iyi adapte edebilmek amacıyla çalışmış olması.

Serinin hayranları, PES’te gerçekçiliğin her vakit mühim bulunduğunu ve zaferlerinizde bulunduğu gibi başarısızlıklarınızda da pay sahibi bulunduğunu kabul edecektir. Bu felsefe tarafında PES 2020, oyuncu hatalarından istifade edip üstünlük sağlayabileceğiniz gerçekçi bir oynanış sağlayacak. Birkaç yeni ilk dokunuş taktikleri de kişiselleştirmenin gelişmesi adına oyuna eklenmiş.

Oyundaki Ana Lig modu yenilenmiş bir biçimde geliyor. Daha gerçekçi aktarmaler yapabilecek ve Maradona gibi efsanevi antrenörlerle gruplarınızı yönetebileceksiniz. Maç ardından-öncesi, aktarma ardından gerçekleşen basın açıklamalarında ise interaktif diyaloglar ile karşılaşacaksınız.


eFootball PES 2020, ‘finesse’ adı verdiği yeni bir top sürme tekniği, iyileştirilmiş markaj yeteneği, iyileştirilmiş darbe doğruluğu, daha gerçekçi savunma, iyileştirilmiş top fiziği ve yeni beceriler gibi mühim nedenler içeriyor. Yani hem kendi grupınız hem de karşı grup olsun çok daha çok ilerlemiş bir suni zekâ ile beraber oynayacağız.


PES 2020, aynı vakitte hem maçlarda hem de menülerdeki deneyiminizi ilerletmek adına görsel iyileştirmeler vaat ediyor. Oyuncular, yüksek performanslı 3D tarama teknolojisini kullanarak tasarlanmış ve aslına sadık olan stadyumlarda, vakte göre değişen ışıklandırmalar ile beraber gerçekçi bir atmosferin amacıylae kapılacak.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar