Epic Games'in Eski Yapım Yönetmeni, Fortnite'ı Neredeyse İptal Edeceğini İtiraf Etti - TeknoKuzgun

Epic Games'in Eski Yapım Yönetmeni, Fortnite'ı Neredeyse İptal Edeceğini İtiraf Etti


Game Informer’ın Epic Games'in eski yapım yönetmeni Rod Fergusson’la yaptığı röportajda, Fergusson’un şirketten ayrılmasaydı Fortnite’ı iptal edeceği meydana çıktı.

Rod Fergusson, oluşturulan röportajda “Epic’te kalsaydım Fortnite’ı iptal ederdim. Ayrılmadan evvelce de Fortnite’ı iptal etmeye çalıştım. Proje, Save the World iken aslında zorlukları olan bir projeydi” dedi.

Epic Games, Fortnite’ı Temmuz 2017’de Save the World ile pazara sürdü. Bu mod, co-op oynanabilen ve zombi sürülerine karşı savaştığınız ve oyunun inşa etme mekaniklerini kullanabildiğiniz bir moddu. Daha sonra Eylül 2017’de oyuna Battle Royale modunu eklediğinde oyun fazlasıyla popülerleşmeye başladı.

Fergusson, “O vakitler yapım yönetmeni olarak bu oyun, bir sebepten dolayı üstünde çalışmaya devam etmemiz lüzumluliğini düşünmem amacıyla lüzumlu işaretleri vermiyordu. Şu an severek oynadığınız bu oyun, hâlâ Epic’te kalmış olsaydım şu an olmayabilirdi” dedi ve ekibin başarısından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Fortnite’ta Ücretsiz V-Bucks Nasıl Kazanılır?


Fortnite ortamında detaylı şeylere harcanan V-Bucks’ın bedava kazanma yollarını sizler amacıyla derledik.


Hem Battle Royale PvP modunda hem de Save The World öykü modunda harcanabilen oyun içi para birimi V-Bucks yardımıyla silahlar, tuzaklar, alet şemaları ve yeni kahramanlar sahibi olan Lama Pinata kart paketleri satın alabilirsin! Fakat sitelere göre farklılık gösterse de 1000 V-Bucks amacıyla ortalama 30 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Dilerseniz haberimizin devamındaki ipuçlarından faydalanarak bedava V-Bucks kazanabilirsiniz.


Save The World Kilidini Açın

Fortnite’ın 2018’de bedava olarak oynanan PVE modu Save The World’de bir kere kazanarak başarı kilidini açtığınızda bütün Epic Games alanlarında kullanabileceğiniz V-Bucks mükafatı alırsınız. Bunu Fortnite amacıyla harcamak tamamiyle size kalmış.

Ana Hikaye Storm Shield Defense

Ana öyküde ilerlerken açtığınız her Storm Shield Defense başarısı sizi 100 V-Bucks ile mükafatlendirir ve bu başarıları yine yine yapabilirsiniz.


Challenge

Meydan okuma görevlerini her tamamladığınızda 50 V-Bucks mükafat alırsınız. Bu görevler 10 defaya kadar yinelanabilir.


Daily Quest

Günlük görevler alan okumalardan çok daha basit yapabilir ve her biri 50 V-Bucks verir. Çabuk tamamlamak amacıyla görevlerde verdiği lüzumlu talimatları yerine getirmeyi unutmayın.


Collector’s Book Seviye Atlatma

Fazlalık olarak aldığınız bütün eşyalar Koleksiyoncunun Kitabında depolanır. Bu eşyalarla kitabı 6. düzeye getirdiğinizde 500 V-Bucks ile mükafatlendirilirsiniz. Yalnızca kopya eşyaları saklayabildiğinizi unutmayın.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar