Godzilla Temalı Yeni PUBG Mobile Güncellemesinin Detayları Belli Oldu - TeknoKuzgun

Godzilla Temalı Yeni PUBG Mobile Güncellemesinin Detayları Belli Oldu


Oyuna ilgi çekici yeniliklerin eklendiği PUBG Mobile'ın Godzilla temalı 0.13.0 güncellemesi, yarın oyuncularla buluşacak.

PUBG Mobile’ın 0.13.0 güncellemesi yarın yayınlanacak. Geliştiriciler de bunun adına Twitter’da yenilikleri paylaştı.

PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabında, 0.13.0 güncellemesinin 12 Haziran günü indirilebilir olacağı söylenirken, her şeyin yarınki güncellemeye hazır olması amacıyla oyun bugün ortamında bakıma girdi. Bakım şu an bitmiş durumda.

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesinin mühim yenilikleri

En büyük yeniliklerden birisi oyuna ‘hızlı çatışmalar gerçekleştiren mod’ olarak tariflenen ve hem birinci kişi hem de üçüncü kişi görünümünden oynayabileceğiniz ‘Team Deathmatch’ modunun eklenmesi oldu. Oyuncular bu modda 4 v 4 takımlar durumunda birbiriyle çatışacaklar. Hem de oyuna emülator ve hile gibi üçüncü parti programların daha iyi belirleme edilebilmesi amacıyla ilerlemiş bir program eklendi.

PUBG Mobile geliştiricileri aynı vakitte oyuna yeni bir En Değerli Oyuncu (MVP – EDO) sistemi ekledi. Oyunun sonucunda oyuncuların yeni bir EDO pozu olacak. Bir başka farklılık ise oynanışa geldi. Artık bir objenin üzerine çıkmak ya da üstünden atlamak amacıyla ayrı bir tırmanma tuşu bulunacak ve dilerseniz bu ayarlardan kapatılabilecek.

Yeni güncelleme ile yeni bir tema da gelecek. PUBG Mobile'e gelen bu seferki tema Godzilla: King of Monsters filmi; bundan dolayı da Godzilla'nın kendisi. Güncelleme ilaveten yeni ‘Charisma Ranking’ adlı hediyelere ve ödüllere dayalı yeni rütbe sistemini içerirken, güncelleme notlarının tamamına buradan göz atabilirsiniz .

Yorum Gönderme

0 Yorumlar