Matrix 4 Koşarak Geliyor Hem de Wachowski Kardeşler'le Birlikte - TeknoKuzgun

Matrix 4 Koşarak Geliyor Hem de Wachowski Kardeşler'le Birlikte

Söylentilere göre Wachwski Kardeşler, başrolünde Michael B Jordan’ın olacağı Matrix 4 ile beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor.

Warner Bros, Cyberpunk bilim kompu serisi Matrix’i tekrardan canlandırmaya hazırlanıyor. Yeni hilmi orijinal üçlemeyi çeken Wachowski Kardeşlerin yönetmesi bekleniyor. Başrolde ise Michael B Jordan yer alacak.Filmin senaryosunu, The Incredible Hulk’tan tanıdığımız Zak Penn yapacak. Filmin üretici koltuğunda da Michale B Jordan oturacak. Creed, Fantastic Four ve Black Panther gibi filmlerle tanıdığımız aktör, Outlier Society Productions isimli bir yapım firması kurmuştu.

Filmin çekimlerinin 2020 yılının ilk %50 sinde başlaması bekleniyor. Chicago’da çekilecek olan filmin ekibi sessiz sedasız toplanıyor. Sanat yönetmeni Hugh Bateup da yeni filmde prodüksyon dizaynırı olarak yer alacak. Filmin Matrix evvel mi yoksa ardından mı geçeceği, spinoff mu olacağı yoksa markayı komple sıfırdan mı başlatacağı bilinmiyor.Daha evvelce yönetmen Chad Stahelski, Wachowskilerin dördüncü Matrix filmi amacıyla çalıştığının ipuçlarını vermişti. Daha sonra bu yorumların varsayımsal bulunduğu iddia edilmişti.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar