The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın Devam Oyununa Dair Bir Fragman Yayınlandı - TeknoKuzgun

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın Devam Oyununa Dair Bir Fragman Yayınlandı

Nintendo, E3 2019 lansmanında The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devam oyunu amacıyla beklenmedik şekilde yeni bir fragman yayımladı.


Nintendo, E3 lansmanı esnasında herkesi şaşırtarak The Legend of Zelda: The Breath of the Wild’ın devam oyunun geliştirme sürecinde olduğunu açıkladı ve bir fragman yayınladı. Bu sefer ki oyun daha karanlık ve korku temalı bir hal almış gibi gözüküyor çünkü Zelda ve Link'i karanlık zindanları keşfederken görüyoruz.

Oyunun ne vakit çıkacağı gibi bulguların verilmemesiyle beraber fragmandaki birtakım görüntüler, devam oyunun Breath of the Wild’ın ardında gerçekleşen hadiseleri husus aldığını ve Calamity Hyrule’a yeni tehditler içerdiğini gösteriyor. Orijinal oyun, 2017 senesinde Wii U ve Nintendo Switch amacıyla raflardaki hususmunu bulmuştu. Bu oyunun ise tahminen 2021 senesinde geleceği söyleniyor.

Ayrıca göründüğü kadarıyla Zelda yeni bir saç modeline sahipken Link’in inek bir arkadaşı var. Hyrule kalesi ise devasa bir depremin sonrasında uzaya fırlıyor. Nintendo'nun oyun amacıyla yayınladığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorum Gönderme

0 Yorumlar