Avengers: Endgame'deki Tony Stark'ı ve Babasını Birbirine Bağlayan Easter Egg - TeknoKuzgun

Avengers: Endgame'deki Tony Stark'ı ve Babasını Birbirine Bağlayan Easter Egg


  1. Tüm zamanların en çok gişe yapan filmi Avengers: Endgame’in hayranları, filmde yeni bir Howard ve Tony Stark easter egg’i keşfetti.


  • Bazı kartal gözlü Marvel Sinematik Evreni hayranları, Tony ve Howard Stark’ı bir araya getiren bir Avengers: Endgame easter egg’i keşfetti. MCU (Marvel Sinematik Evreni), easter egg ile dolu bir evren ve 11 senede çok çok keşfedildi. Endgame ise bildiğiniz gibi tam 3 saatlik bir başyapıt. Hâl bu tür olunca da ortamında easter egg bulunmaması biraz zor.

  • Easter Egg, ön görü edebileceğiniz gibi Captain ve Stark’ın, sonsuzluk taşını alabilmek amacıyla New York savaşından sonra geçmişe gittiği sahnede bulunuyor, yani Captain America: The First Avenger sahnesine. Bir hayran, hem Endgame’de Tony’nin sahnesini hem de The First Avenger’da Howard’ın sahnesini yan yana ve aynı anda oynatmış.  • The First Avenger sahnesi, laboratuvardaki büyük bir patlama ile sonlanıyor ve Howard Stark birkaç metre geri fırlıyor. Fakat Endgame sahnesinde Tony’i gıcık eden Rocket Raccoon çığlığı ‘boom’ ile bitiyor. Bu da Tony’nin niçin filmin gelişen sürecinde Rocket’e bişeyler yaptığının yanıtı olabilir, ki bu hadise cevapsız bırakılmıştı.Yorum Gönderme

0 Yorumlar