Csgo Rütbe Atlamak - TeknoKuzgun

Csgo Rütbe Atlamak

cs go rank atlamama ne kadar kaldı

CSGO

Csgo rütbeniz hiç yükselmiyor mu? Eğer rütbeniz hiç yükselmiyorsa bir kaç adım da sizin rütbenizi yükseltebiliriz fakat bunu biz değil sizin başarmanız gerekli.

İlk olarak csgo rütbe mantığı valve olarak açıklanmamıştır yani hala kesin olarak nasıl rütbe atlanır sorusuna cevap veremeyiz. Sakın ümidiniz bozulmasın çünkü hala sizi rütbe atlatabiliriz.

Csgo Rank Sistemi Nasıl Çalışır?

Rütbe/Rank sistemi CS GO oyununda sizin yetenek skalanızı gösteren bir değerdir.Oyuna başladığımızda ve rekabetçi modda oyun oynayabilmek için gereken bir seviyeden sonra girdiğiniz ilk 10 Rekabetçi maç ile sistem sizin ne kadar iyi oynadığınızı belirlemeye çalışır. Her iki maçta bir olmak üzere 21 saatlik bir değerlendirmeye alınırsınız ve bunun sonucunda daha yetenek grubunuza yakın rütbedeki gruplarla eşleştirilerek ortalama yeteneğiniz ölçülür. Toplamda 4 kez 21 saatlik bekleme süresi vardır. İlk 10 maç tamamlandıktan sonra sistem başarılı olduğunuz son grubun rank seviyesinde size rütbe verir. Ve verilen bu rütbe ile oynamaya başlarsınız arkadaşlar. Ancak bu rütbe sabit değildir. Yani ilk 10 maç sonucunda Kalaş(mg) rütbesinde başladınız, bundan sonraki bütün maçlarda bu rütbe korunmaz. Kötü oynarsanız, girdiğiniz her oyunu kaybederseniz. Gümüş(silver) seviyesine kadar düşersiniz. Ya da iyi oynarsanız -ki ne kadar iyi oynadığınıza bağlı olarak- Global Elite rütbesine kadar çıkarsınız.
Gerekli Şeyler

  1. Fps değeriniz oyunu akıcı bir şekilde gösterecek şekilde olmalıdır. 60/80 arası
  2. Ping değeriniz oyunu akıcı bir şekilde oynatacak şekilde olmalıdır.
  3. Oyun içi ayarlarınızı iyi yapmalısınız.Yakında bunun hakkında bir yazı sitemize eklenecektir.


Bu 3 Maddeyi güzel bir şekilde ayarladıktan sonra bizi asıl RÜTBE atlatacak yere gelelim.
Şimdi Size Düşen Kısım
  1. Rekabetçi maçlara girmeden önce ısınmalısınız. Atölyeden aim mapleri bulabilirsiniz.
  2. Her maçınızı Dust 2, Mirage, Cache gibi maplerde oynamamalı havuzda bulunan başka haritalar da oynamalısınız.
  3. 5 Kişi olarak maça girmelisiniz.
  4. Takım içi bilgi vermelisiniz.
  5. Takım içi taktik uygulamalı ve rakibinizi şaşırt malısınız.
  6. Oyun içinde herkesin bir görevi olmalı örnek takım kaptanı, awp oyuncusu ....
Oyun içi görevleri öğrenmek için buraya bakabilirsiniz ve daha fazla csgo hakkında için buraya bakabilirsinizYorum Gönder

0 Yorumlar