Bu Akılı Bir Telefon Değil Akıllı Bir Su Şişesi - TeknoKuzgun

Bu Akılı Bir Telefon Değil Akıllı Bir Su Şişesi


  • Son dönemin tanınmış yöntemlerinden biri nesneleri akıllandırmak. Bu akıma uyan firmalardan biri olan LifeFuels, akıllı şişe ile dikkatleri üstüne çekti. Şişe ile bağlantılı olan akıllı telefon programı yardımıyla hem günlük beslenme hem de günlük sıvı kullanımı hedefini takip etmek mümkün.


ABD’li ünlü meşrubat yapımcısı Keurig Dr.Pepper doğrulusunda finansman desteği sağlanan teknoloji firması LifeFuels, dünyada bir ilk olduğunu iddia ettiği akıllı şişesini tanıttı. Bu şişe, akıllı telefonlardaki bir program ile bağlantılı olarak çalışıyor ve hem beslenme hem de sıvı alım konusu ile ilgili hedefleri takip etmeyi basitlaştırıyor.

Şişeler, natural aRomalı FuelPodlar kullanıyor. Bu FuelPodlar da su ile karıştıklarında detaylı aRomalar yayıyor. Hem de suyu elektrolit ve antioksidanlar yönünden zenginleştirdikleri iddia ediliyor.

500 ml’lik şişelerin bataryası yedi gün dayanıyor. Hem de bir şişede 3 taneye kadar FuelPod bulunabiliyor. Her bir Pod’un ömrü 30 defaya kadar aRomalı meşrubat yapacak civarda oluyor. Şirketin CEO’su ve kurucusu olan Jonathon Perrelli, “Bizim görevimiz insanların içersindeki en iyiyi çıkarmalarına yardım etmek” dedi.

Firmanın teknolojiden mesul ismi olan Rob Lawson-Shanks, patentli sistemlerinin gün süresince gereksinim duyulan her an insanlara gereksinim duydukları an gereksinim duydukları gıdaları sunduğunu söylüyor. Hem de şişe insanlara gün içersinde su içmeleri gerekliliğini de hatırlatıyor.

Şirketin CEO’su Perrelli, bu şişeler yardımıyla kişilerin, ister sıhhat ve teknoloji uzmanı ister sporcu olsunlar, istedikleri sıhhatli hayat hedeflerine daha basit erişmelerini sağlayacağını söyledi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar