Zaten Mevcut Bir AdSense Hesabınız Var Hatası (Çözüldü) - TeknoKuzgun

Zaten Mevcut Bir AdSense Hesabınız Var Hatası (Çözüldü)

Tekrardan hoş geldiniz değerli okuyucularım.Bu yazımda sizlere belki bir ihtimal yardımı dokunabilecek bir konu üzerinde duracağım.Bir çoğunuzun bildiği üzere AdSense uzun bir süredir “Zaten Mevcut Bir AdSense Hesabınız Var” hatası veriyordu ve çoğu kişi bunu çözemiyordu.Fakat ben farklı bir yol ile çözüme kavuştum,bu çözümü sizlere anlatmaya çalışacağım.Eğer uygulama aşamasında bir sıkıntı yaşarsanız yorumlar kısmından sorununuzu anlatabilir ya da bana iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.


AdSense


  • Adsense Türkiye adlı forumda okuduğum bilgiye göre bu sorunu çözmenin 2 yolu var.

1-AdSense Hesabı üzerinden hesabı iptal etme

Bu yöntem en hızlı ve pratik yollardan birdir.Bu seçeneği uygulamak isterseniz "Hesap" bölümünüzün aktif olması gerekmektedir. (Eğer bu bölüm aktif değilse 2. yola geçin.)

  • İlk olarak Hesap bölümümde Hesap bilgileri seçeneğine gelin. Hesabı iptal et sekmesini tıklayın. (Gerekli Adımlar Google tarafından size gösterilecektir.)
  • İptal isteğinizi yolladıktan sonra AdSense tarafından size bir mail gönderilir onaylamak istediğinize dair. Eğer hesabınızı kapatacaksanız mail içindeki linke tıklamanız yeterlidir. İstediğiniz zaman devre dışı bıraktığınız hesabı yine kullanabilirsiniz. Bunun için bir onay aşamasından geçmeniz gerekir.
  • Daha Fazla Bilgi İçin: AdSense Hesabınızı İptal Etme - AdSense Yardım


  1. 2. yol ve daha fazla bilgi için BANA tıklayabilirsin

Peki ben nasıl çözdüm ?

Belki çoğunuzun beklediği kısma geldik.Ben nasıl “Zaten Mevcut Bir AdSense Hesabınız Var” hatasını çözdüm anlatıyorum.
Kendi hesabımdan uzunca bir deneme süresi boyunca hiç bir olumlu sonuç alamadım. Bende kendi hesabım düzelmediği için bir tanıdığımın adı ile yeni bir AdSense hesabı açtım.
İlk açtığımda hemen onaylanmadı fakat 2 gün önce (14.11.2019) hesabım ve sitem onaylandı. Sizde benim gibi bir tanıdığınızın adı ile kayıt olarak AdSense üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.Yorum Gönderme

0 Yorumlar