20 Sene Sonra Açılan McDonald's Hamburgeri, Paketinden Bozulmadan Çıktı - TeknoKuzgun

20 Sene Sonra Açılan McDonald's Hamburgeri, Paketinden Bozulmadan ÇıktıABD'nin Utah eyaletinde yaşam sürdüren bir adam, 20 sene önce ünlü fast-food zinciri McDonald’s'tan aldığı hamburgerin paketini açtı. Paylaşılan görüntülerde, hamburgerin geçen zamana rağmen fiziksel anlamda herhangi bir değişim yaşamadığı görülüyor.

1999 senesinin temmuz ayında tanınmış fast-food zinciri McDonald's’tan satın aldığı hamburgeri hala saklayan David Whipple ismindeki bir adam, 20 sene sonra paketin kapağını kaldırmaya karar verdi. Hamburgeri asıl satın alma amacının koruyucu maddelerin bozulma üzerindeki  etkilerini göstermek olduğu söyleyen Whipple, görüntüsünde herhangi bir anormallik olmayan hamburgerin karton gibi koktuğunu söylüyor.

ABD’nin Utah eyaletinde yaşam sürdüren Whipple’in 20 sene evvelce satın aldığı bu McDonald's hamburgeri, gerçekte ilk olarak 2013'te meydana çıkmıştı. O vakit 14 yaşında olan hamburgerin paketini açan ve görüntüleri sosyal medyadan paylaşan Whipple, dünya genelinde viral olmuştu. Hamburgerde rastgele bir farklılık olup olmadığını görmek amacıyla bir kez daha paketi açan Amerikalı adam, geride bıraktığımız sefer bulunduğu gibi ne küf ne de mantara rastladı.

Emektar hamburgeri bir teneke içersinde sakladığını bildiren Whipple, hamburgerdeki turşunun tamamiyle yok bulunduğunu; fakat ekmeğin ve köftenin sapasağlam bulunduğunu söylüyor. Elbette bu, hamburgerin yenebilir durumda bulunduğu manasına gelmiyor. Hamburgerin 20 yaşında bulunduğunu kanıtlamak amacıyla sakladığı McDonald's fişini de gösteren Whipple, altı senenin sonrasında bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar