Csgo Beklenmedik Bir Güncelleme İle Kapımızı Çaldı - TeknoKuzgun

Csgo Beklenmedik Bir Güncelleme İle Kapımızı Çaldı

Csgo muhteşem bir güncelleme ile karşımıza çıktı. Evet sayın okuyucular ve siteden yazı çalan arkadaşlar. Csgo oyuncu kaybetmemek ve oyunu tekrardan şaha kaldırmak için yeni güncellemeler ile kapımızı çalıyor. Yeni gelen bu güncelleme oyunu yeni bir havaya sokuyor.
Dilerseniz hemen aşağı inelim,detayları birlikte görelim.


Crosshair yapmak mı? Çok zor olmalı

Eskiden crosshair yapmak ne kadarda çok uğraştırıyordu. Crosshair yapmak için ya bir oyuncunun cfg dosyalarını ya da aim maplerini tercih ediyorduk. Fakat bu çooook eskide kaldı. Çünkü csgo yenilendi. Yeni gelen güncelleme ile ayarlar sekmesinden anında crosshair değiştirebilirsiniz.

HOOOP. Yavaşla rütbe kontrolü. Hala silver 1 misin ?


Demek hala düşük rütbelerle csgo oynamaya çalışıyor ama sen iyi oynasan bile berbat takım arkadaşların yüzünden rütbe atlayamıyor musun? Merak etme ben buradayım. Rütbe atlayamayan arkadaşlar için yazdığım yazıya bana tıklayarak ulaşabilirsin. Hemen rank atlamak istiyorsan tıkla, iki üç metin okumaktan zarar gelmez.


Satın alma menüsü ne kadarda sıkıcıDemek satın alma menüsü size çok eski ve zor geliyor. Hiç internette silah aradınız mı? Csgo sizi büyük bir yükten kurtararak , 200'den fazla website ve uygulama üzerinden 700.000'den fazla silahın fiyatlarını anında karşılaştırır. Dur laan yanlış yazıya geçtik. Hemen konumuza dönelim, csgo yeni gelen güncelleme ile satın alma menüsünü (B tuşuna basınca açılıyor(Yorumlara niye bunu yazdın zaten  hepimiz biliyoruz yazmayın.  İnternetinizi keserim.)) baya bir farklılaştı. Oyuna girerek menüyü test edebilirsiniz.

Karakterlerden sıkıldınız mı?

Csgo bir süre sonra bayıyor. Gerek maplerin aynı olması gerek karakterlerin hep birbirine benzemesi. O zaman bizde karakterlerimizi özelleştirelim. Yeni gelen bu güncelleme ile artık karakterlerine  sticker takabiliyorsunuz. Böyle giderse karakterlerimize isim etiketi bile takabileceğiz.


İşte csgo için gelen yeni güncellemeler bunlardı. Umarım yazımı beğenmiş sinizdir. Beğendiyseniz yorumlara güzel bir şeyler yazında mutlu olayım.

Yorum Gönder

0 Yorumlar