Bu karttı Kullanmayan Kalmadı Hemen Sende Kullanmaya Başla - TeknoKuzgun

Bu karttı Kullanmayan Kalmadı Hemen Sende Kullanmaya Başla

Örnek Resim
Bu yazımda sizlere PeP kartı tanıtacağım ve neden almanız gerektiğini ne avantajlar sunduğunu göstereceğim. Dilerseniz PeP kart ne işe hep birlikte öğrenelim.

Hemen Sende PeP'li Olmak İstiyorsan Bana Tıkla


PeP Kart İle Neler Yapılabilir ?

  • PeP mobil uygulaması ile hesabınıza kredi kartı, banka kartı ya da kendi hesaplarınızdan EFT/Havale ile para yükleyebilirsiniz.

  • PeP mobil uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı para gönderme / alma işlemlerinizi 7/24 hızlı, kolay , çok hesaplı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • PeP müşterisi iseniz uygulama üzerinden, PeP müşterisi değilseniz de SMS ile gönderilen linkler aracılığıyla para gönderme/alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz
.
  • PeP hesabınızı kullanarak anlaşmalı kurumlarda fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilir, dilerseniz otomatik ödeme tanımlaması yapabilirsiniz.

  • PeP uygulaması ile, OPET istasyonlarında indirimli akaryakıt satın alabilirsiniz.

  • Uygulama üzerinden isteyeceğiniz PeP Visa kartınız ile yurt dışı alışverişlerinizde döviz kurları ile kur farkına yenilmeden alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

  • PeP Visa kartınız ile yurt dışı ATM nakit çekim işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

  • PeP Visa kartınız ile seyahate yönelik avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

PeP Kart Avantajları ?

PeP kartın bir çok avantajı ve fırsatı bulunmakta. Yani harcadıkça kazanmak tasınız.
PeP kartın avantaj ve fırsatlarını öğrenmek için bana tıklata bilirsiniz

Peki Bu PeP Kart Kimler İçin ?

PeP Visa Kartı’yla yurt dışı para transferi, avantajlı döviz kurları ile alışveriş gibi finansal çözümlerde parasını 7/24 sınırsızca ve güvenle kullanmak isteyen herkes PeP’te 

Hemen Sende PeP'li Olmak İstiyorsan Bana Tıkla

Seyahat Etmeyi Sevenler

İş gezileri için sıklıkla yurt dışına gidenler ya da dünyayı keşfetmek isteyen gezginler paralarını PeP hesabına yatırıyor. Kur farkına yenilmeden parasını yurt dışında istediği gibi kullanıyor. Üstelik 200 Euro ve üzeri nakit çekimlerde komisyon ödemiyor!b

Yurt Dışına Para Transferi Yapanlar

Yurt içinin yanı sıra yurt dışına da düzenli ve belirsiz aralıklarla para transferi işlemi gerçekleştiriyorsanız PeP 7/24 kesintisiz ve benzersiz fiyat avantajıyla yanınızda.
Yurt Dışından
Ödeme Alanlar

Yurt dışından ödeme bekleyenler veya sıklıkla ödeme alanlar, PeP hesapları sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerini gerçekleştiriyor. Üstelik bildiğiniz yöntemlerden çok daha uygun fiyatlarla.
Yepyeni Sanal Kart Deneyimi İsteyenler

İnternet alışverişlerinde %100 güven arayanlar, PeP müşterilerine özel her alışverişte numarası değişen PeP Visa sanal kartlarıyla artık güvendesiniz.
Serbest
Çalışanlar

Para işlemlerini güven altında tutmak isteyen tüm serbest çalışanlar PeP’le işlemlerini tek bir yerde güvenle, hızlı ve tasarrufla gerçekleştiriyor.
İşletme
Sahipleri

İşletmesinde hesaplarını tek bir yerden kontrol ederek rahat etmek isteyen işletme sahipleri aradıkları kolaylığı PeP’te buluyor. Üstelik Opet istasyonlarında geçerli akaryakıt indirimleriyle buluşuyor.
Gençler

Aradığı ürünü internetin öbür ucunda da olsa bulan, ailesinden aldığı harçlığı güvenle biriktirmek isteyen veya yurt dışında okurken ailesinden hızlıca para isteyen tüm gençler tam aradıkları hesaba PeP’le kavuşuyor.
Usta
Şoförler

Yolların ustaları kamyon, tır veya taksi şoförleri PeP TROY kartlarını kullanarak tüm OPET benzin istasyonlarında akaryakıt alışverişlerini indirimli yapıyor.

Hemen Sende PeP'li Olmak İstiyorsan Bana Tıkla

uluşuyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar