Valorant Dereceli Hızlı Rütbe Atlama - TeknoKuzgun

Valorant Dereceli Hızlı Rütbe Atlama

 

Valorant dereceli hızlı bir şekilde rütbe atlamak ister misiniz ? Ya da bir anda plat yada imortal olmak ? valorant dereceli, valorant rank atlama, valorant rütbe atlama, valorant rütbeler

Eğer valorant dereceli hızlı rütbe atlamak ve rakiplerinizi her zaman yenmek istiyorsanız bu yazı tam size göre

Hep Kafaya Nişan Alın


Hangi fps oyununu oynuyorsanız her zaman kafaya nişan almak zorundasınız. Kafadan vurmak ölümcül bitiriş anlamına gelir. Vücudun diğer kısımlarına göre daha fazla hasar verdiği için kafadan vurmak sizi her zaman 1-0 öne geçirir.

Valorant Kafadan Vuruşumu Nasıl Geliştiririm ?


Kafadan vuruş oranınızı geliştirmek için oyuna girmeden önce ısınmanız gerekli. Isınmak için oyunun kendi poligonunu kullanabilir ya da AimLab gibi oyun dışı programları tercih edebilirsiniz. 


Takım İle Birlikte Oynayın


Takımınız ile birlikte oynamak sizi her zaman ileri taşır. Bunun için bir takım bulabilir ve 5 kişi birlikte girebilirsiniz. Her oyuncu birbirine yardım ederse oyunu kazanmanız çok basit olacaktır.

Valorant Bedava Skin Nasıl Alınır ?

Valorant içinde skin almanın sadece bir kaç yolu vardır. Bunlardan en çok bilineni mağazada satılan skinlerdir. Mağazada satılan skinler parayı veren düdüğü çalar şeklinde çalışır. Fakat biz skinlere para vermek istemiyoruz o zaman bu skinleri kazanmalıyız. Skin kazanmanın 2 tane yolu vardır…

Daha fazla bilgi için tıklayın

Yorum Gönderme

0 Yorumlar