Valorant Bedava Skin Nasıl Alınır ? Nasıl Beleş Skin Alınır ? - TeknoKuzgun

Valorant Bedava Skin Nasıl Alınır ? Nasıl Beleş Skin Alınır ?

 

Bir başka Oyuncunun Gözünden bölümüne hoş geldiniz. Bu yazımızda valorant nasıl bedava skin kazanılır ? Valorant bedava skin nasıl alınır ? Valorant nasıl daha iyi oynanır ? Valorant bedava bıçak alma, nasıl alınır gibi sorularınızı cevaplayacağız.

Valorant bedava skin nasıl alınır, Valorant skin kazanma, Valorant ucuz skin al, Valorant riot point satın al, Valorant bıçak nasıl alınır ?

Valorant Bedava Skin Nasıl Alınır ?

Valorant içinde skin almanın sadece bir kaç yolu vardır. Bunlardan en çok bilineni mağazada satılan skinlerdir. Mağazada satılan skinler parayı veren düdüğü çalar şeklinde çalışır. Fakat biz skinlere para vermek istemiyoruz o zaman bu skinleri kazanmalıyız. Skin kazanmanın 2 tane yolu vardır… Valorant bedava skin kazanma yolları için aşağı kaydır

1- Battle Pass

Valorant Bedava Skin Nasıl Alınır
Valorant skin nasıl alınır

Battle Pass Nedir

Battle pass oyunun içindeki görevleri bitirdiğimizde, görev karşılığı verilen tecrübe puanı ile çalışır. Battle pass üzerinden skin kazanmanın 2 yolu vardır.

  • Battle Pass satın alarak skin ve diğer eşyaları kazanmak
  • Battle Pass SATIN ALMADAN belirli eşyaları kazanmak

2-Kontrat Üzerinden Skin Kazanmak

Valorant Bıçak Nasıl Kazanılır ?

Valorant Kontrat Nedir ?

Valorant karakter kontratı oyun içinde karakter ve o karakterin belirli eşya ve takılarını almamıza yardımcı olan tecrübe dayalı bir battle pass sistemidir.

10. seviyeye gelerek valorant bedava skin kazana bilirsiniz

Valorant Bedava Bıçak Nasıl Alınır?

Valorant bedava bıçak, valorant bedava bıçak alma,valorant bedava bıçak nasıl alınır

Valorant oynarken herkes ellinde güzel bir bıçak görmek ister. Oyunda bıçağımızın olması hem havalı olur hemde oyunu oynarken size daha güzel bir görüntü sağlar. Fakat oyundaki bıçaklar çok pahalı olduğu için herkes bıçak alamıyor. Bu yüzden sizlere nasıl bedava bıçak alınır biraz anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle oyunda bir kaç tane bug bulunmakta bu bugları kullanarak istediğiniz skini alabiliyorsunuz.(internette araştırarak bugları bulabilirsiniz) Valorant bedava bıçak alma

Peki para yatırmadan nasıl bıçak alınır ??

Para yatırmadan bıçak almanın tek yolu battle pass ile gelen bedava bıçakları almaktır. Maalesef riot en çok para kazanacağı bu skinleri insanlara bedavaya dağıtmıyor. Belki yakında bununda bir çözümü bulunur.

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. The 10 best casino and gambling apps in Ohio 2021
    It's easy to learn 부산광역 출장마사지 when you're playing online and it's easy to stay updated with 대구광역 출장마사지 your favorite 순천 출장샵 apps. This article explains 김제 출장샵 how and where to 출장안마 download

    YanıtlaSil