Valorant Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ? - TeknoKuzgun

Valorant Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?

 

Valorant nick değiştirme, valorant nasıl nick değiştirilir ? valorant hesap adı değiştirme gibi sorularınızı bu yazımızda cevaplıyoruz. Eğer valorant nick değiştirme nasıl yapılır bilmiyorsanız doğru yazıdasınız.

Riot Games’in bizlere sunmuş bulunduğu yeni FPS oyunu VALORANT, FPS aleminde bütün dengeleri değiştirmiş durumda. Oyun sadece FPS oyuncularını değil bütün dünyadan, değişik tür oyunlardan oyuncuları da kendi bünyesine çekmeye devam ediyor.

VALORANT, çıkışından itibaren çoğu FPS oyuncusunun kaderini dahi değiştirdi. Örnek vermek gerek görülürse Kuzey Amerika’nın önde gelen ekiplerinden Team Liquid’in kaptanı nitr0, HellRaisers kaptanı ANGE1 gibi oyuncular, müthiş CS:GO kariyerlerini sonlandırıp VALORANT oyununda kariyerlerini devam ettirme kararı aldı.

Tüm şunlar bir yana, Türk oyuncuların da büyük ilgi duyduğu VALORANT’ta en ilgi edilen şeylerden biri de oyuncuların oyun içindeki isimleri. Oyun ortamında ismi değiştirmeye yarayan rastgele bir ayar bulunmuyor. İsim değiştirmek için kullanılan teknik ise oldukça değişik.

Valorant id değiştirme

Bildiğiniz üzere valorant yeni çıkan ve son senelerde en fazla oynanan oyunlardan birisi. Hâlâ valorant oynamıyorsanız yada rütbe atlamakta zorluk çekiyorsanız valorant hakkındaki diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Valorant İd Nasıl Değiştirilir ?

  • Valorant İd Nasıl Değiştirilir ?
  • Riot sitesine girelim. gitmek için tıklayın
  • Riot sitesine giriş yaptıktan sonra, hesap yönetimi sekmesinden Riot İD sekmesine basalım.
  • Açılan sekmede Riot ID, kişisel bilgileriniz vb ayarları görebilirsiniz.
  • İsmimizi değiştireceğimiz için diğer ayarlar ile uğraşmamıza gerek yok.
  • Riot ID kısmından Kullanıcı Adınız ve Etiket kısmını değiştirebilirsiniz

Valorant Etiketi Ne İşe Yarıyor ?Valorant etiketi size özel bir ayrım işaretidir. Herkes istediği kullanıcı adını kullanabilsin ve karmaşıklık çıkmasın diye yaptıkları bir çözümdür.

Yorum Gönder

0 Yorumlar